verva logo
szukajyoutubefacebook

Jakub Banasiewicz

Absolwent Filologii Hiszpańskiej UAM w Poznaniu, w Vervie dyrektor ds. finansowych, tłumacz i lektor z wieloletnim doświadczeniem. Współpracował jako tłumacz konferencyjny między innymi z Ambasadą Królestwa Hiszpanii w Warszawie, Ministerstwem Rolnictwa, Starostwem Powiatowym w Poznaniu. Specjalista w dziedzinie nauczania osób dorosłych.

O nas

Z kim?

Jesteśmy właścicielami szkoły językowej dla firm, będąc jednocześnie czynnymi lektorami, dlatego doceniamy wartość, jaką jest praca specjalistów prowadzących nasze zajęcia.

Zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowane i charyzmatyczne osoby, dla których uczenie innych to jednocześnie zawód i pasja. Tworzymy zespół, a lektorom zapewniamy pełne wsparcie metodyczno-administracyjne.

Kiedy i dlaczego?

Działalność rozpoczęliśmy w 2005 roku. Nasze wcześniejsze doświadczenia dydaktyczne przekonały nas, iż najciekawszym, najbardziej zróżnicowanym wyzwaniem jest prowadzenie kursów językowych dla biznesu.

Obserwacja naszych kursantów stosujących w praktyce przekazywaną przez nas wiedzę daje nam dużą satysfakcję. Dzięki naszym szkoleniom praca w międzynarodowym środowisku staje się łatwiejsza.

Co jeszcze?

Prowadzimy otwarte szkolenia językowe dofinansowane przez Unię Europejską w ramach EFS.

Od 2013 roku realizujemy 4 duże projekty, których zasięg obejmuje 3 województwa i 1080 wyszkolonych osób.

W jaki sposób?

Środowisko biznesu jest niezwykle dynamiczne. Potrzeby firm, które obsługujemy, potrafią zmieniać się dosłownie z dnia na dzień. Wiemy że standardowy kurs to często za mało. Wsłuchujemy się w potrzeby środowiska pracy dopasowując na bieżąco program zajęć.

Stawiamy na komunikację i praktyczne aspekty użycia języka. Verva to najwyższa jakość potwierdzona przez ponad 2000 przeszkolonych pracowników współpracujących z nami firm.

Dla kogo?

Dla firm. Małych, średnich lub dużych. To dla nas bez znaczenia! Z jednakowym zapałem i profesjonalizmem podchodzimy do każdego klienta. Prowadzimy zajęcia dla small biznesu w postaci kursu językowego dla jednej lub kilku grup, ale też duże projekty szkoleniowe o charakterze ponadregionalnym.

Dla firm Allegro i Enea prowadziliśmy szkolenia dla kilkuset pracowników w kilkunastu lokalizacjach na terenie całego kraju.